21 OCAK 2017 – ESKIDJI – KLASİK OTOMOBİL, MOTOSİKLET VE BİSİKLET MÜZAYEDESİ

0
Etkinlik

mailingafisEskidji’den Çok Özel Klasik Otomobil, Motosiklet ,Bisiklet Ve Karma Eserler Müzayedesi
1954 Model Wıllys Kamyonet, 1960 Model Chevrolet Apachi ve diğerleri….
21 Ocak 2017 Cumartesi günü, Güneşli Wyndham Grand Otel’de düzenlenecek 2 ayrı, Özel Koleksiyon Müzayedesi ile satışa sunulacak. İlk Müzayede saat 13:00’de 69 lottan oluşan Klasik otomobil, motosiklet ve bisiklet müzayedesi, ikinci müzayede ise saat 14:00’te 295 lottan oluşan Karma Eserler Müzayedesi olacak.
Aralarında özel koleksiyonların da bulunduğu, yağlı boya tablolardan halıya, mobilyalardan klasik müzik çalarlara kadar geniş bir eser yelpazesi; rezervsiz veya çok düşük rezervli fiyatlar ile alıcıların beğenisine sunulacak.
“Müzayedecilik, bizim işimiz.” sloganı ile yola çıkan Eskidji Müzayedecilik’in düzenlediği, rezerv siz veya çok düşük rezervli fiyatlar ile başlayacak olan bu müzayedeler , koleksiyonerler ve antikacılar için güzel bir fırsat olarak sunuluyor. Bu tarz müzayedelere, her kesimden alıcı katılabildiğinden müzayedeler geniş kitlelere hitap ediyor ve ürünlerin tamamı satılıyor, 21 Ocak Müzayedelerinde de aynı ilgi bekleniyor. Bu müzayede, internetin olduğu her yerden canlı olarak izlenebiliyor ve satın alma için online katılım da sağlanabiliyor.
www.eskidji.com

Share.

About Author

Leave A Reply

%d blogcu bunu beğendi: