10 Aralık 2016 – Eskidji Geleneksel Yıl Sonu Karma Eserler Müzayedesi

0
Etkinlik
eskidji müzayedecilik a.ş. Map

eskidji2423. Eskidji‘nin her yıl sonunda düzenlediği  “Geleneksel Yıl Sonu Karma Eserler Müzayedesi”  10 Aralık 2016 Cumartesi günü saat 12.00’de  Eskidji Müzayedecilik Yenibosna salon adresinden ve internet üzerinden de aynı salondaki gibi canlı katılım ile düzenlenecek.

10 Aralık 2016 Cumartesi günü, saat 12.00’de Eskidji Müzayedecilik A.Ş.’nin  Yenibosna’da bulunan  merkez binasında,  478 lotun satışa sunulduğu  Geleneksel Yılsonu Karma Eserler Müzayedesi düzenlenecek. Aralarında özel koleksiyonların da bulunduğu, yağlı boya tablolardan heykellere ve mücevherlere,  halılardan mobilyalara kadar geniş bir eser yelpazesi; rezervsiz veya çok düşük rezervli fiyatlar ile alıcıların beğenisine sunulacak.

“Müzayedecilik, bizim işimiz.” sloganı ile yola çıkan  Eskidji Müzayedecilik’in düzenlediği, rezerv siz veya çok düşük rezervli fiyatlar  ile başlayacak olan bu müzayede, yeni yıl öncesi sevdiklerine farklı bir hediye almak isteyenlere çok özel bir fırsat niteliği taşıyor.  Bu tarz müzayedelere, her kesimden alıcı katılabildiğinden müzayedeler geniş kitlelere hitap ediyor ve ürünlerin tamamı satılıyor, 10 Aralık Müzayedesinde de aynı ilgi bekleniyor. Bu müzayede, internetin olduğu her yerden canlı olarak izlenebiliyor ve satın alma için online katılım da sağlanabiliyor.

Yılın son sanat müzayedesinde 478 lot ürün ve hediyeliği www.eskidji.com adresinden inceleyebilirsiniz

 

Online Katalog:

http://www.eskidji.com/tr/Auction/?type=160&auctionid=2423&orderBy=0&pageNumber=1&ref=muzayedecilik.com

Etkinlik
eskidji müzayedecilik a.ş. Map

 

 

Kimdir Eskidji?

eskidji

ESKİDJİ 6183 sayılı yasa kapsamında “Devlet yedd-i eminliği”, aynı anda 8 farklı yerde müzayede gerçekleştirmeye elverişli elektronik donanım, ISO 9001 Kalite Güvence Sertifikası ve 1 milyar doları aşkın yıllık cirosu ile Türkiye’nin en büyük müzayede.. devamı için tıklayınız

Share.

About Author

Leave A Reply

%d blogcu bunu beğendi: