Eskidji Müzayede Evi

0

Summary

  • muzayedecilik.com
  • CategoryG.menkul
  • Location İstanbul

    Details

  • Website : http://www.eskidji.com
  • Email : [email protected]
  • Address : Yenibosna Çobançeşme Mahallesi, Sanayi Caddesi, Vadi Sokak no:2 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye
  • Contact Phone 1 : +90 212 454 1100
  • Contact Phone 2 : +90 212 454 1111

Amenities

Açık Artırma
Açık Eksiltme
Canlı Müzayede
İnternet
Kapalı Teklif
Salon
Zaman Aralıklı

Description

ESKİDJİ 6183 sayılı yasa kapsamında “Devlet yedd-i eminliği”, aynı anda 8 farklı yerde müzayede gerçekleştirmeye elverişli elektronik donanım, ISO 9001 Kalite Güvence Sertifikası ve 1 milyar doları aşkın yıllık cirosu ile Türkiye’nin en büyük müzayede evidir.
Rekorlarımız
1 ayda gerçekleştirilen en fazla müzayede sayısı(Şubat 2002) (Türkiye Rekoru) : 116 Müzayede
1 günde gerçekleştirilen en fazla müzayede sayısı (05/02/2002) : 7 Müzayede
1 müzayedede satılan en çok parça sayısı (23/07/ 2001 – Sümerbank) : 2.700 Lot
En uzun Halktan Teklif Toplantısı (25/05/ 2003 İş Bankası Gayrimenkul) : 15 saat 10 dakika
En yüksek katılımcılı müzayede (10/06/2001 – Sümerbank Oto) : 3.000 kişi
Hakkımızda
Yatırımlarınız ya da özel ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlarla gayrimenkul, antika, sanat objesi, her türlü motorlu araç, yeni veya ikinci el makine/teçhizat ya da aklınıza gelen herhangi bir şeyi almak ya da portföyünüzde bulunan değerlerinizi ESKİDJİ’nin güven ortamında nakde çevirmek arzusunda iseniz;
Dürüst
Şeffaf
Erişilebilir
bir kurum olarak size hizmet vermekten onur duyarız.
ESKİDJİ, uzun yıllara dayanan müzayedecilik tecrübesiyle ve kaliteli personeliyle Oto, Sanat, Gayrimenkul, Tasfiye gibi birçok alanda müzayedeler gerçekleştirerek sektörünün öncülüğünü yapmaktadır.
Bugüne kadar yapmış olduğu açık arttırmalar ile müzayede yönteminin fiyat belirlemede en doğru yöntem olduğunu kanıtlayan ESKİDJİ, Sanat ve Tasfiye Müzayedeleri ile elektronik eşyalardan mutfak ekipmanlarına kadar birçok yeni ve ihtiyaç fazlası ürünü ihtiyaç sahiplerine ulaştırırken, Oto Departmanı ile de banka, kurum ve şahıs araçlarını, doğru fiyatı arayan alıcılar ile bir araya getirmektedir. Ayrıca hemen hemen tüm bankalara ve çeşitli resmi/özel kuruluşlara ait işyeri, konut ve arsaların satışına müzayede yöntemi ile aracılık etmektedir.
ESKİDJİ, kuruluşundan bu güne kadar iki bini aşkın adet müzayede gerçekleştirmiş olup, 2009 Ekim ayından itibaren müzayedelerini internetten katılım yöntemi ile de yaparak Türkiye’de birinci, dünyada ise ikinci sırada yerini almıştır. Müzayede heyecanını ayağınıza kadar getiren ve sadece ESKİDJİ’de olan bu yöntem ile nerede olursanız olun müzayedeye katılabilir veya seyirci olarak müzayedeyi izleme imkânı bulabilirsiniz. İnternetten katılım vasıtası ile Türkiye sınırlarını aşan ESKİDJİ, ABD ve Avrupa ülkelerine de ürün satışı gerçekleştirmiştir.
Her geçen gün kendimizi yenileyip müşteri portföyümüzü genişletirken, Sizinle de kazan/kazan noktasında buluşmak isteriz.

Location

StreetView

Share.

About Author

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: